+90 (533) 836 81 67 Перезвоните мне
[email protected]
Пн-Пт с 9:00-17:00
Сб-Вс — выходные

Nekilnojamo turto pirkimo procesas Šiaurės Kipre

1. Apžiūrite visus Jus dominčius nekilnojamo turto objektus, vėliau apsvarstote.

2. Išsirenkate Jums tinkamiausią variantą.

3. Mes deramės dėl pirkimo kainos ir sąlygų.

4. Mūsų pardavimo vadybininkai dalyvaus ir pagelbės pasirašant pirkimo – pardavimo sutartį, peržiūrės sutartyję nurodytą informaciją bei detales.

5. Kitas žingsnis teisininko konsultacija. Šiaurės Kipre reikalingas teisininkas sutarties patvirtinimui, nuosavybės teisių perledimui ir kitoms pirkimo procedūroms. Galime Jums pasiūlyti dirbti su mūsų teisininkais arba galite pasirinkti kitą, Jums tinkantį teisininką iš Šiaurės Kipro.

6. Yra galimybė rezervuoti pasirinktą būstą apmokant 1000£ depozitą, kuris yra negrąžinamas atsisakius pirkimo.

7. Teisininkas peržiūrės ir pateiks pirkimo – pardavimo sutartį pasirašymui Jums ir pardavėjui.

8. Apmokate numatytą valstybės sutarties registracijos mokestį , 0,5% nuo sutartyje nurodytos nekilnojamo turto kainos.

9. Per 21 dieną po sutarties pasirašymo Jūs turite užregistruoti nekilnojamo turto pirkimo sutartį, kad tapti jos savininku. Registraciją, žemės ir nuosavybės registracijų skyriuje, Jūsų vardu atliks teisinininkas ir mūsų darbuotojai per vieną dieną.

10. Užsieniečiams, įsigyto turto nuosavybės teisių perleidimui yra būtina gauti specialų leidimą, kurį išduoda Šiaurės Kipro Turkijos Respubliko Ministrų taryba. Teisininkas ir mūsų darbuotojai parengs reikiamus dokumentus ir kreipsis į atitinkamas institucijas šiam leidimui gauti. Norėdami atlikti šią procedūrą Jūs turite pateikti mums šiuos dokumentus:

  • Pirkimo-pardavimo sutarties kopija;

  • Užpildytos formas;

  • Paraiška;

  • Paso kopija;

  • Vidaus Reikalų Ministerijos pažyma apie pirkėjo kriminalinius įrašus (jeigu tokie buvo), kurie turėtų būti išversti į turkų kalbą ir patvirtinti Turkijos ambasados.

11. Mūsų darbuotojai padės Jums užpildyti reikiamus dokumentus šiam leidimui gauti. Šio leidimo procedūra įprastai užtrunka apie 18 -24 mėnesius.

12. Mokamas 5% PVM nuo sutartyje nurodytos kainos. Mokestis taikomas naujai pastatytiems obejktams ir mokamas pardavėjui kai atiduodami raktai pirkėjui. Būstams, jau turėjusiems šeimininkus, įprastai šis mokestis į pardavimo kainą būna įskaičiuotas.

13. Mokamas 3% nekilnojamo turto pirkimo mokestis, dar vadinamas - nuosavybės teisių perleidimo mokesčiu (Title Transfer Tax ). Mokamas, gavus privalomą užsieniečiui leidimą aprašytą aukščiau. Iki šio laiko, Jūs turite pilną teisę naudotis būstu savo poreikiams ar jį išnuomoti.

14. Sandoris baigtas!

Ежегодная акция!
Квартиры и виллы на Северном Кипре со скидкой!
При покупке любого объекта недвижимости на Северном кипре в подарок от нашей компании вы получите:
Комплект бытовой техники
Оформление вида на жительство (ВНЖ)
с 8 декабря по 15 января
скидка до
33%
Ваше сообщение с формы отправлено
В ближайшее время с вами свяжется сотрудник нашей компании